Yemek Bloğu Açmak

Yemek Bloğu Açmak

Ev hanımlarının son günlerde moda ilgi alanları arasına giren Yemek Bloğu Açmak için ne yapmalıyız. Yemek bloğu açarak ne kazanacağız,
İşte size yemek bloğu açmak hakkında gerekli ve yeterli bilgiler:
Hiçbir kod bilgisine gerek kalmadan hazır sistemlerle açılan yemek siteleri ev hanımlarının favori tercihi, Buna bloglar blogcu.com, blogger.com, wordpress.com gibi örnekler gösterilebilir, Fakat buralardan açılan bloglarda blogcu kendi kaderi ile başbaşa kalmakta, yayınladığı tarifleri kimseciklere duyuramamakta, büyük sitelerin içerisinde kaybolmaktadır.
Sonuç itibariyle büyük bir hevesle başladığı yemek blogculuğu tam bir fiyasko ile sonuçlanmakta, bir süre sonra ise emeğinin karşılığını alamayan blog yazarı bu işten vazgeçmekte ve bloğunu kendi kaderine terketmektedir.

Şimdi bahsedeceğim bedava blog sistemi ise bunların tam aksine daha ilk günden itibaren bloggerin yanında yer almakta, yayınladığı tarifleri büyük kitlelere göstererek bloggere büyük destekler vermektedir. Blogger daha bloğunda yayınladığı ilk tarifinde binlerce ziyaretçiye ulaşabilmektedir. Ayrıca büyük bir sosyal ağın da parçası haline gelmektedir.
Peki bloğa ilk günden ziyaretçinin çok gelmiş olması neyi ifade ediyor, işte asıl soru bu…

Bloğunuzun ziyaretçi sayısının çok olması demek o blogdan sizin de para kazanacağınız anlamına geliyor… Çünkü yemek blogları içerisine koyacağınız reklamlardan para kazanabiliyorsunuz, Reklamverenler de elbette ziyaretçi gelmeyen sitelere değil, çok ziyaretçisi olan sitelere reklamvereceğinden siz de kazanmış olacaksınız

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s